Apartament 1+1 me qira në rrugën “Vaso Kadia” 200 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën “Vaso Kadia”.
Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë banim.
Përbëhet nga: – salloni + kuzhina
– një dhomë gjumi
– një banjo
– verandë.
Cilësitë e apartamentit:
– ka kondicionerë në çdo dhomë
– banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret
– ka një verandë të madhe.

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

Ndryshuar ne 15 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Maj, 2019