Apartament 300 Tirane

Apartament 1+1me qera prane Rruges se kavajes teek trregu Cam. Apartamenti eshte i totalisht i mobiluar, 1 dhome, kuzhin, dhome ndenje dhe nje banjo, kati i 5, pallat ekzistues, cmimi 300euro\muaji. Per me shume informacion 0694266788, TOWN ESTATE .

Ndryshuar ne 14 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 14 Maj, 2019