Vile 3 kateshe ne shitje ne Velipoje 200000 Velipoje

Sun Real Estate ofron per shitje nje vile III kateshe me vendodhje ne Velipoje, prona ka nje siperfaqe totale prej 700 m², ku 132m² jane ndertim dhe 568m² oborr perreth Viles.

Cilesi te kesaj vile:
– E gjithe shtepia eshte e shtruar ne pllaka.
– Ofrohet per shitje e mobiluar.
– Ndodhet ne nje zone mjaft te qete me dalje ne rruge kryesore.
– Oborr te bollshem dhe te rrethuar.
– Vend parkimi te bollshem.
– Perfekte si shtepi pushimi ose banimi, pasi ndodhet larg smogut te qytetit.

*Vila eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt*

CMIMI 200’000 € *I NEGOCIUESHEM*

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570
gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar ne 13 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Maj, 2019