Vilë 2-katëshe në shitje në Shirokë 150000 Shiroke

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe 2+1 me vendndodhje në Shirokë afër restorant “Univers” dhe me sipërfaqe prej 234 m².

✅Vila përbëhet nga:
– 2 dhoma gjumi
– 2 sallone
– 2 kuzhina
– 2 ballkone
– 2 banjo
✔Cilësitë e vilës:
– Është e shtruar e gjitha me pllaka
– Ka dritare dopio-xham dhe me grila të jashtme.
– Ndodhet në hyrje të Shirokës me pamje nga liqeni i Shkodrës.
– Gjithashtu ka prespektivë për t’u ndërtuar edhe kati i tretë.

Ndryshuar ne 13 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Maj, 2019