Vilë dy-katëshe për shitje në Rus 265000 Rus

Sun Real Estate ofron për vilë dy-katëshe e gjysmë me një sipërfaqe të brendshme prej 310 m² dhe e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 700 m².
Vila ndodhet në Rus, ngjitur me shkollën “Përparimi”.

✅Vila përbëhet nga:
– Salloni
– Kuzhina e bollshme
– Tri dhoma gjumi
– Tri banjo

✔Prona gëzon këto karakteristika:
– Ka oborr të bollshëm me bimë dekorative.
– Muret me të cilët është ndërtuar janë dopio-tullë.
– Është e shtruar me polisterol.
– Ofron ngrohje me sistem kaldaje.
– Banjot kanë hidromasazh.
– Në dizpozicion të vilës është edhe një garazh.
– Vila është e ndërtuar 15 vitet e fundit dhe është në gjendje mjaft të re.

Ndryshuar ne 13 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Maj, 2019