Dyqan me qira në Perash 320 Perash

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 62 m², të pozicionuar në katin përdhesë në Perash, Bulevardi Mehmet Pashë Plaku.
Dyqani është i shtruar me parket dhe ka një banjo.
Është i pajisur me vetratë xhami.

Ndryshuar ne 13 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Maj, 2019