Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat 113180 Bushat

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe në qendër Bushat, 13 km nga Shkodra.

Shtëpia është ndërtim i pas viteve ‘90 dhe është e restauruar kohët e fundit.
Ka 300 m² ndërtim dhe 2000 m² truall.

Kati i parë dhe i dytë përbëhen secili nga 3 dhoma gjumi, sallon, banjo dhe ambient gatimi.
Gjithashtu ka 2 depo + stallë të pozicionuara në ambientin pranë pronës.
Ndërtesa është në kushte optimale dhe e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme bashkëkohore.
Dritaret janë PVC me grila të vendosura në 2018, ka kondicioner dhe pajisje hidrosanitare cilësore.
Disponon hipotekë të rregullt.

Ndryshuar ne 11 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Maj, 2019