Ambient biznesi me qira pranë shkollës “Pashko Vasa” 650 rruga Kardinal Mikel Koliqi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² e pozicionuar në katin përdhe të ndërtesës dhe me pamje nga rruga.
Dyqani ndodhet në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”, pranë shkollës “Pashko Vasa”.

✔Cilësitë e ambientit:
– Ka dy salla me hapësira goxha të mëdha.
– Përfshin dy zyra dhe dy banjo.
– Ka sistem ngrohjeje me kaldajë me gaz.
– Mund të shndërrohet lehtësisht në holl të madh.
– Ka edhe 45 kompjutera të instaluar duke e bërë ideal për Call Center.
– Për duhanpirësit disponon edhe ambient të jashtëm.
– Është i rrethuar me vetratë xhami, grilat e së cilës janë me telekomandim.
– Zona ku ndodhet ka mjaft qarkullim dhe lëvizje.

Ndryshuar ne 10 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Maj, 2019