Apartament 1+1 në shitje në Rus 30000 Rus

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 65 m², pranë shkollës “10 Korriku” në Rus.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të pallatit dhe ofron një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Shitet pjesërisht i mobiluar dhe zotëron dokumentacion të rregullt.

Ndryshuar ne 10 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Maj, 2019