Shtepi private 110000 Vlore

  • 220 m2
  • 00306945511251 - 0692636422
  • Kontakt

Shtepi private me dy hyrje nga 110 m2 she 600 metra2 truall me perspektiv per shume kate ptojekt italian modern me pak ndryshim te shkalla e kam nxjer jashte per te perfituar vend me shume ne sallon (9x5=45 m2).Mund te ndahet n� dy shtepi me vete .Me pamje kalaja e kanines dhe gjithe kurora e Vlores dhe nje pjes e Karaburunit dhe e detit .+ nje shtepi e vitit1992.pozicioni i perkryer per turizem.

Ndryshuar ne 10 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Maj, 2019