Apartament 1+1 për shitje në Rus 23450 Rus

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në Rus.
Apartamenti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III).

Përbëhet nga: – kuzhina
– dhoma e gjumit
– banjo
– ballkon

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– ka dritare duralumini të pajisura me grila
– ballkoni ofron pamje nga rruga kryesore
– banjo e kompletuar me hidrosanitaret e duhura

Apartamenti ofrohet për shitje i arreduar.

Ndryshuar ne 9 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Maj, 2019