Apartament 1400 Tirane

Shitet apartament 2+1, 1+1 dhe 3+1 ne pallat te ri ne qender te Tiranes te Bulevardi zogu 1. Pallati eshte i ri dhe me ndertime cilsore te teknologjis se fundit. Apartamentet ka plantimetri te rregullt, jane te pabanuar me pare, kati I parafundit, cmimi 1400euro\m2 te diskutueshem. Per me shume informacion ose per nje visit ne prone kontaktoni 0694266788 . e-mail: [email protected] . TOWN ESTATE .

Ndryshuar ne 9 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Maj, 2019