Kapanon me qira tek ish-Parku 1500 ish-Parku

Sun Real Estate ofron me qera një kapanon tek zona e Ish-parkut, kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe ka një sipërfaqe totale prej 900 m²; ku 800 m² janë ndërtim si dhe pjesa e mbetur 100 m² është oborr.

* Kapanoni përbëhet nga:
– Kati I + Kati II
– 2 banjo
– Dhoma për zyra

* Cilësi të kësaj prone:
– I shtruar i gjithi në pllakë
– Ndodhet në rrugë kryesore dhe ka lidhje me
unazën e qytetit
– Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti, si
fabrikë, ekspozitë, zyra, magazinë etj.
– Ka një sistem elektrik 3-fazor
– I rikonstruktuar në vitin 2012 sipas
standarteve më të larta

Ndryshuar ne 9 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Maj, 2019