Vilë 3-katëshe për shitje në Velipojë 180000 Velipoje

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë të ndodhur në rrugën nr.9, Velipojë.
Vila është tre-katëshe dhe secili kat ka një sipërfaqe prej 100 m².
Secili kat përbëhet nga: – 2 dhoma gjumi,
– një sallon,
– një banjo.
Vila shitet tërësisht e mobiluar dhe ofron kondicioner në çdo dhomë.
Gjithashtu ofron edhe 100 m² oborr.
Është e pajisur me dokumentacion të rregullt.

Ndryshuar ne 8 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Maj, 2019