Truall në shitje në Tepe 121260 Tepe

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1000 m² të ndodhur në Tepe dhe me dalje në rrugën kryesore.
Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

Ndryshuar ne 8 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Maj, 2019