Kapanon + tokë për qira në Bahçallëk 2000 Bahçallek

Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk, te Harku i Bërdicës.
Kati i parë dhe i dytë kanë sipërfaqe respektivisht 380 m².
Toka ndodhet mbrapa kapanonit dhe ka në sipërfaqe prej 4 dynym (40 m² x 100 m²)
Ofron 1300 m² parkim.

Ndryshuar ne 7 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Maj, 2019