Apartament 1+1 me qira pas Teatrit Migjeni 125 L. Salo Halili

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Lagjen “Salo Halili”, pas Teatri Migjeni.
Apartamenti ka sipërfaqe 56 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV).

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina
– një dhomë gjumi
– banjo
– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– ka dritare duralumini
– ballkoni është i mbyllur
– banjoja ka të gjitha hidrosanitaret.

Mundësi shtesë të disa paisjeve elektrike, divanëve dhe shtretërve në dhomën e gjumit.

Ndryshuar ne 7 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Maj, 2019