Ambient biznesi me qira te Prek Cali 405 Prek Cali

Sun Real Estate ofron me qira nj� ambient biznesi t� ndodhur te Prek Cali.
Ambienti ndodhet n� katin -1 t� nd�rtes�s dhe ka nj� sip�rfaqe prej 170 m�.

Ndryshuar ne 6 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Maj, 2019