Apartament per Shitje: 119000 Tirane

Shitet Apartament duplex 2+1,Rezidenca Kodra e Diellit 2. Apartament me nje siperfaqe 134 m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri . Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 119.000 Euro. Aktualisht ne faze ndertimi !

Ndryshuar ne 6 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Maj, 2019