Apartament per Shitje: 94000 Tirane

Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Rruga Bulevardi i Manjolave me siperfaqe totale 106 m2. Organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie, 1 ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon, kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi: 94.000 Euro. Aktualisht ne faze ndertimi !

Ndryshuar ne 6 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Maj, 2019