Apartament per Shitje: 79000 Tirane

Shitet Apartament kleringu 2+1, Rezidenca Kodra e Diellit 2. Apartament me nje siperfaqe 88 m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi: 79.000 Euro. Aktualisht ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 6 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Maj, 2019