Shitet Apartament 2+1 75000Euro Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne kat 5 te nje pallati te ri 6katesh, nuk eshte kati i fundit, ka 2dhoma gjumi, 2ballkone, 2 tualete me dritare, kuzhine, 1koridor, eshte me ashensor, eshte me orientim jug-lindje, ndodhet afer bulevardit te ri, eshte me hipoteke. Apartament shitet i mobiluar dhe eshte pjeserisht e shtruar me parket. Siperfaqe e saj eshte 107meter katror dhe cmimi fiks eshte 75000euro. Cel 0674786680 Rruga Siri Kodra Tirane

Ndryshuar ne 5 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Maj, 2019