Hyrje 2+1 me qira, te Kolegji Turk 160 rruga Ali Pashe Gucia

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në katin e parë të një shtëpie private me sipërfaqe 100 m² te Kolegji Turk, rruga “Ali Pashë Gucia”.
Përbëhet nga dy dhoma gjumi, një banjo dhe një sallon.
Ofron mundësinë për çlodhje në një oborr prej 40 m².

Ndryshuar ne 3 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Maj, 2019