Apartament 2+1 në shitje pranë shkollës “Jordan Misja” 58800 rruga Kardinal Mikel Koliqi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 98 m² me vendndodhje në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”, përballë shkollës “Branko Kadia”.

✅Apartamenti është i pozicionuar në katin e III të ndërtesës dhe përbëhet nga:
-dy dhoma gjumi
-sallon + aneks
-ballkon
-koridor i bollshëm
-banjo (me dush)
-depo e vogël

✔Cilësi të apartamentit:
– Dyshemeja është e shtruar me pllakë
– Ka dyer druri dhe dritaret kanë grilë të jashtme.
– Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner
– Apartamenti është në gjendje tepër të mirë dhe i mobiluar në mënyrë
moderne.

Ndryshuar ne 3 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Maj, 2019