Ambient biznesi me qira tek Instituti 700 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 180 m² të ndodhur në katin e dytë dhe me adresë: rruga “Vaso Kadia”, te Instituti.

– Përbëhet nga dy banjo.
– Është i shtruar me pllakë.
– Ka sistem aspirimi dhe kondicioner.
– Ka edhe vetratë xhami.

Ndryshuar ne 3 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Maj, 2019