Dyqan me qira në Zdrale 1 Zdrale

Sun Real Estate ofron qira një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe 28 m².
Dyqani ndodhet në katin e dytë të pallatit.
Është i shtruar me pllakë dhe ka vetratë xhami.
Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.

———————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 2 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Maj, 2019