Apartament per Shitje: 104000 Tirane

Super apartament ne shitje tek Zogu i Zi, Ring Center. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 104 m2. Kati 6 ne pallat te ri me ashensor dhe perbehet nga 1 dhome+soxhorno+banjo dhe ballkon. Apartamenti mund te pershtatet edhe ne 2+ 1. Punime dhe kompletim super cilesore me arkitekt. Cmimi : 104.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 2 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Maj, 2019