Apartament per Shitje: 69000 Tirane

Super apartament ne shitje tek Fusha Ali Demi Siperfaqe totale e apartamentit eshte 86 m2. Kati 3 ne pallat te ri me ashensor dhe perbehet nga 2 dhome + soxhorno + 1 tualet dhe ballkon. Punime teper cilesore ne cdo ane te apartamentit. Cmimi: 69.000 Euro.

Ndryshuar ne 2 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Maj, 2019