Apartament 1+1 në shitje te Shtëpia e Pionierit 52000 Sarreq

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e parë të banimit.
Apartamenti ndodhet te ish-Shtëpia e Pionierit, në Sarreq.
Pallati është i ri dhe ka një dhomë gjumi, një sallon, një ballkon dhe një banjo.
Shitet i pamobiluar.

Ndryshuar ne 2 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Maj, 2019