Apartament 2+1 me qira te Spitalet 200 rruga Kole Heqimi

Sun Real Estate ofron me qira nj� apartament 2+1 me sip�rfaqe 87 m� t� ndodhur n� katin e kat�rt t� banimit.
Apartamenti ndodhet te Spitalet.
Ka dy dhoma gjumi, nj� sallon, nj� banjo dhe nj� ballkon.
�sht� i mobiluar n� m�nyr� cil�sore.

Ndryshuar ne 2 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Maj, 2019