Sht�pi private n� shitje n� Rus 190000 Rus

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe me një sipërfaqe 430 m² (nga kjo 320 m² janë oborr, ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adresë: lagjja “Rus”, te shkolla 9-vjeçare “10 Korriku”.

✅Kati i I përbëhet nga:
– Sallon + kuzhinë.
– Dhomë gjumi.
– Koridor.
– Një banjo.

✅Kati i II përbëhet nga:
– Dhomë gjumi matrimoniale.
– Dhomë gjumi.
– Verandë.
– Koridor.
– Banjo.

✔Cilësitë e vilës:
– Vila është një ndërtesë e re, e ndërtuar në vitin 2014.
– Zotëron një oborr me hapësirë të madhe dhe është shumë relaksuese.
– Ka një pus tradicional funksional.
– Pemë frutore të ndryshme.
– Në oborr ndodhet një ndërtesë (e re) prej 26m² e cila mund të përdoret për funksione të ndryshme.
– Shtëpia është e shtruar e gjitha me pllaka, ndërsa dritaret janë dopio xham dhe me grila të jashtme të cilat shërbejnë për izolimin e zhurmave dhe gjithashtu të temperaturës.
– Ndodhet në një zonë të qetë dhe me dalje në rrugën kryesore.
– Ka shkallë e jashtme për t’u ngjitur në katin e dytë.
– Shtëpia ka 2 sisteme ngrohje.
a) Sistem ngrohje me kondicioner që
ndodhen në çdo dhomë.
b) Sistem ngrohje me kaldajë.
– Shtëpia ofrohet në shitje me gjithë orenditë shtëpiake të cilat janë në gjendje shumë të mirë.

Ndryshuar ne 1 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 1 Maj, 2019