Apartament 3+1 në shitje tek Kopështi “Tom Ali Mhilli” 59000 rruga Doktor Ali Spahia

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Doktor Ali Spahia”, pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”.
Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e tetë të banimit.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina
– tre dhoma gjumi
– dy banjo
– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– ka dritare dhe dyer duralumini
– ka banak në kuzhinë
– kondicioner në sallon
– ballkoni është i mbyllur
– banjot e kompletuara me të gjitha hidrosanitaret

ÇMIMI: 59’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 30 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Prill, 2019