Apartament per Shitje: 105000 Vlore

Shitet apartament ne qytetin e Vlores ne zonen e quajur, Uje i Ftohte. Apartamenti eshte i tipit 1+1 me siperfaqe totale 106 m2. Mund te behet ne 2+1. Pjese e kesaj siperfaqe jane siperfaqe banimi 74m2, siperfaqe ballkoni 27 m2 dhe siperfaqe e perbashket 6 m2. Kati 5. Pamje te mrekullueshme nga deti. Cmimi: 105.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 30 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Prill, 2019