Apartament per Shitje: 26000 Durres

Shitet apartament 2+1 me cmim oferte, ne Durres tek Rrota e Kuqe (Plazh), 15 minuta larg Durresit, 38 minuta larg aeroportit Nen Tereza dhe 51 minuta larg Tiranes, ne nje kompleks te ri pallatesh. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 nga toka me ashensor me nje siperfaqe te brendshme 87 m2 i organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi ( cdo dhome eshte shum mire e organizuar ne menyre katrore dhe e shfrytezueshme ne cdo cep te saj), 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti. Cmimi: 26.000 Euro.

Ndryshuar ne 30 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Prill, 2019