Apartament per Shitje: 60000 Tirane

Tek KMY ne Yzberisht shitet apartament 2 dhoma + soxhorno +2 tualete dhe ballkon. Siperfaqe totale 100 m2, Kati 7 I banimit. Punime super cilesore, pozicioni jug lindje plot diell. Cmimi: 60.000 Euro. Aktualisht ne faze ndertimi.

Ndryshuar ne 30 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Prill, 2019