Apartament per Shitje: 160000 Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Barrikadave ngjitur me gjimnazin "Sami Frasheri". Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore. Ka nje planimetri mjaft funksionale dhe hapesira te bollshme. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 107 m2 dhe ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete, 1 ballkon dhe nje verande te madhe 15 m2. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e preferuar pasi te krijon te gjitha faciletet: shkolla, stacion urbani, ministrite dhe shume prane me te gjitha instucionet kryesore nga ku mund te shkoni ne kembe. Cmimi: 160.000 Euro

Ndryshuar ne 30 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Prill, 2019