Apartament per Shitje: 82000 Tirane

Prane rruges se Barrikadave, mbrapa Pasticeri Mon Amour shitet apartament. Siperfaqe totale eshte 76 m2, 1 dhome +soxhorno, banjo dhe ballkon, kati 3 banimit. Pallat I ri, me ashensor dhe punime cilesore. Cmimi : 82.000 euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 30 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Prill, 2019