Dyqan për shitje në G’juhadol 90000 Gjuhadol

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në G’juhadol.
Dyqani ka një sipërfaqe prej 46 m².

✔Cilësitë e dyqanit: – është i shtruar me pllakë
– ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
– ka kondicioner
– ka në përbërje një banjo.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

ÇMIMI: 90’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 30 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Prill, 2019