Vilë tre-katëshe në shitje te Poçeria 250000 Poceria

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë tri-katëshe të ndodhur te Poçeria, Shkodër.
Vila ka një sipërfaqe prej 170 m² për kat në një truall prej 600 m².
Vila ka 4 dhoma gjumi, dy salla ndenjeje dhe një banjo.

?ÇMIMI: 250’000 €
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
+355676666765 ose +355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 30 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Prill, 2019