Ambient biznesi me qira në qendër 2000 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në qendër të qytetit të Shkodrës.
Me një sipërfaqe të bollshme prej 600 m², ky ambient mund të shfrytëzohet më së miri për biznesin tuaj.
Ndodhet në katin -1 dhe ka dalje direkte në rrugën kryesore.

Ndryshuar ne 27 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Prill, 2019