Shtëpi private në shitje në Velipojë 100000 Velipoje

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe të ndodhur në Velipojë (te Hidrocentrali).
Prona ka një sipërfaqe totale prej 250 m², ku 100 m² janë ndërtim dhe 150 m² oborr.

Shtëpia ndahet respektivisht në:
– Sallon + Dhomë ngrënieje
– Kuzhinë
– Dy dhoma gjumi
– Dy banjo

Vila mundëson ndërtimin e katit të dytë pasi ekzistojne shkallët lidhëse.
Ofrohet për shitje krejtësisht e mobiluar, përfshirë edhe një oxhak funksional që ndodhet në sallon.
Ndodhet në një zonë mjaft të qetë me dalje në rrugën kryesore.

*Shtëpia është e pajisur me hipotekë.*

Ndryshuar ne 27 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Prill, 2019