Garsoniere në shitje në Kune 20000 Kune

Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e dytë tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës.
Hyrja ka sipërfaqe 42 m², dhe ofron: -një dhomë
-një banjo
-një ballkon.
Apartamenti shitet i pamobiluar.

ÇMIMI: 20’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 27 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Prill, 2019