Apartament 1+1 në shitje, në Kune 30000 Kune

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 48 m² në Kune të Lezhës.
Hyrja ndodhet në katin e dytë.
Apartamenti ka:-një dhomë gjumi,
-një banjo të kompletuar
-një ballkon.
Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë dhe me dritare duralumini.

ÇMIMI: 30’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 27 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Prill, 2019