OKAZION: Apartament 3+1 për shitje në Perash 41000 Perash

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në Perash.
Apartamenti ka sipërfaqe 86 m² dhe ndodhet në katin e pestë.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina
– tre dhoma gjumi
– parabanjo + banjo
– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i restauruar kohët e fundit
– është i shtruar me parket
– ka kondicioner
– dritaret janë duralumini dhe të pajisura me grila
Apartamenti gëzon të gjithë dokumentacionin e duhur te pronësisë dhe dodhet në një zonë të qetë, larg zhurmës dhe pluhurit.

Ndryshuar ne 26 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Prill, 2019