Shtëpi private dhe truall në shitje në Melgushë 32100 Melgushe

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe 98 m² të ndodhur në Melgushë.
Shtëpia është një-katëshe me dy dhoma gjumi.
Trualli në të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 2 dynym me dokumente të rregullta.

Ndryshuar ne 26 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Prill, 2019