Apartament 2+1 me qira tek Drejtoria e Policisë 160 rruga Levizja e Postrribes

Sun Real Estate ofron për qira një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Lëvizja e Postrribës”, tek rotondoja e Policisë.
Apartamenti ka sipërfaqe 151 m² dhe ndodhet në katin e tetë.
Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -sallon + kuzhinë
-dy dhoma gjumi
-dy banjo
-verandë
-ballkon.
Veçoritë e apartamentit: -është i gjithi i shtruar me pllakë
-banjo të kompletuara
-të gjitha dritaret janë të pajisura me grila
-dyer druri

Apartamenti është ndërtesë e re, shtruar e gjitha në pllakë dhe pallati ka ashensor.
Ofrohet me qira i pa mobiluar.

Ndryshuar ne 25 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Prill, 2019