Vilë 3-katëshe me qira te Poçeria 600 Poçeria

Sun Real Estate ofron me qira një vilë tri-katëshe të ndodhur te Poçeria, Shkodër.
Vila ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 510 m² (170 m² për kat) në një truall prej 600 m².
Vila ka 4 dhoma gjumi, dy salla ndenjeje dhe një banjo.

Ndryshuar ne 25 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Prill, 2019