Kapanon për qira ngjitur me Meat Master 3000 rruga Inxh. Gjovalin Gjadri

Sun Real Estate ofron per shitje nje kapanon/magazine qe pozicionohet buze rruges kryesore, nje ndertim cilesor i rikonstruktuar pjeserisht vitet e fundit. Prona ndodhet te rruga Inxh. Gjovalin Gjadri, ngjitur me Meat Master.
Ka nje siperfaqe toke 2206 m² dhe siperfaqe ndertimi prej 1109m² te ndare ne nje ndertese dy kateshe prej 891 m², nje ndertese tre kateshe 190m²,nje shtese nje kateshe prej 28m² dhe 1097 m² oborr.
Ndertesa dy kateshe ka nje siperfaqe totale prej 1782m² per te dyja katet, eshte e pebere nga nje magazine per cdo kat qe e ben te pershtatshme per cdo lloj perdorim, gjithashtu ka nje ashensor per ngritjen e objekteve te renda.
Ndertesa tre kateshe ka nje siperfaqe totale prej 570m² per te rija katet ,eshte e banueshme dhe ndahet ne 11 dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet (kondicioner dhe banjo ne cdo dhome), kuzhine dhe dhome ngrenie. Gjithashtu godina gezon dhe nje oborr te bollshem prej 1097m² qe eshte i shfrytezueshem per parkimin e makinave, kamionave etj. Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Ndryshuar ne 25 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Prill, 2019