Shtëpi private 3+1 në shitje te Mëhalla e Çakajve 42000 Mahalla e Cakajve

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe 3+1.
Shtëpia ka një sipërfaqe prej 99 m² dhe ndodhet te Mëhalla e Çakajve.
Prona përfshin tri dhoma gjumi, një sallon dhe një banjo.
Është e mobiluar dhe ofron edhe 200 m² oborr.

Ndryshuar ne 24 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Prill, 2019