Apartament 2+1 në shitje te Teatri “Migjeni” 51200 sheshi Demokracia

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² te teatri “Migjeni”.
Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri.
Ka dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.

Ndryshuar ne 24 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Prill, 2019